פרופיל

 
 
חברת ביטל מאפ – הנדסה ומדידות בע"מ גאה לעמוד בחוד החנית של תחום המדידות, הגיאודזיה, המיפוי והטופוגרפיה בישראל. החברה הוקמה בשנת 1998 על ידי שגיא לוין וזאב ברסלר. שגיא בוגר תואר ראשון בהנדסה גאודטית ותואר ראשון בהנדסה אזרחית מהטכניון – מכון טכנולוגי לישראל, ויש לו מעל 20 שנות ניסיון. זאב ברסלר, הנדסאי מדידות, בעל למעלה מ- 30 שנות ותק בניהול ובביצוע של פרויקטי מיפוי ומדידה.

החברה מבצעת מדידות באמצעות מכשור אלקטרוני מתקדם, תוך יישום הטכנולוגיות המובילות בעולם. ברשותה מערכת מחשוב, הכוללת תוכנות גיאודטיות (חלקן פרי פיתוח של המשרד). כמו כן, לחברה הסמכה למערכות איכות, הודות לציוד המתקדם שברשותה. בזכות הניסיון הרב-תחומי העשיר שצברה החברה, יכולה ביטל מאפ לספק ללקוחותיה פתרונות יצירתיים לכל בעיית מיפוי, מורכבת ככל שתהיה.
 
אנחנו על המפה
כחברה הממוקמת בשורה הראשונה של משרדי המדידה בארץ, מחויבת ביטל מאפ לסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, כמו גם לשירות האמין והאיכותי ביותר. מאז הקמתה, שואפת החברה למצוינות בכל התחומים, ושמה לה למטרה להיות קשובה לצורכי לקוחותיה ולספק להם מענה מקצועי ואמין.

אתה, הלקוח, נמצא בראש מעיינינו, ואנו מחויבים לספק לך את כל המידע הדרוש לך בצורה מדויקת ואמינה, תוך הקפדה על לוחות הזמנים.

 
 
 
דיסטומט
 
 
 
מדידות